
Акумулятор LiFePO4 Power Queen 12.8V 300Ah , 3840Wh, BMS 200A батарея літій-залізо-фосфатна акумуляторна
- В наявності
- Код: 39223 PowerQueen-128V300
39 312 ₴
Опис
Акумуляторна батарея LiFePO4 Power Queen 12.8 V 300 Ah, з ємністю 3840Wh і BMS на 200 A, являє собою високоякісний енергетичний пристрій, здатний забезпечити надійне та довгострокове живлення. Її компактні розміри 522*240*218 мм і легка вага роблять її ідеальним вибором як для стаціонарних, так і для переносних пристроїв.
Ця акумуляторна батарея ідеально підходить для використання в кемпінгу, на яхтах, на катері, у домашніх сонячних системах та інших місцях, де потрібне надійне та стабільне джерело енергії. Завдяки технології LiFePO4 вона забезпечує високий рівень безпеки та довгий термін експлуатації.
Тип комірки LifePO4
Номінальна напруга 12,8 В
Номінальна потужність 300 Ah
Енергія 3840Wh
Внутрішній опір 400м
Цикл 4000 times
Плата системи керування 200 А
Метод заряджання CC/CV
Напруга заряду 14,4 +-0,2В
Рекомендований струм заряду 60 А (0,2C)
Максимальний постійний струм заряду 200 А
Максимальний безперервний струм заряду 200 А
Імпульсний струм заряду 800 А
Максимальна безперервна вихідна потужність 2560W
Розміри L20.55*W9.45*H8.58 дюйма
L522*W240*H218mm
Матеріал корпусу АБС (вогнисткий)
Клас захисту IP65
Рекомендований крутний момент на клемах 106,2-123,9 дюймів/фунтів/12-14Н-м
Температурний діапазон Заряджання: від 0 градусів до 50/32-122F
Розряд: від -20 до 60 градусів/ -4-140F
Зберігання: від -10 до 50 градусів/14-122F
Ця акумуляторна батарея LiFePO4 Power Queen 12.8 V 300 Ah забезпечить вас надійним і стабільним джерелом енергії в будь-якій ситуації. Надійність, ефективність і безпека роблять її ідеальним вибором для широкого спектра застосунків.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували свинцево-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Queen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 237 мм |
| Висота | 218 мм |
| Ширина | 522 мм |
| Вага | 26.2 кг |
- Ціна: 39 312 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан









