
Акумулятор Li-TIME Group 24 LiFePO4 12.8v 100Ah 1280Wh, (100/100A) батарея літій-залізо-фосфатна акумуляторна літієва
- В наявності
- Код: 39218 Li-Time-GR2412.8100
15 834 ₴
Опис
Акумуляторна батарея Li-TIME Group 24 LiFePO4 являє собою надійний і потужний пристрій, здатний забезпечити вашу електроніку надійним і стабільним харчуванням. Її ємність становить 100 ампер-годинників, що забезпечує тривалий час роботи без підзаряджання. Завдяки технології LiFePO4, ця батарея має високу безпеку та стабільність роботи.
Цей акумулятор ідеально підходить для використання в різних пристроях, як-от автономні електростанції, яхти, автомобілі, кемпінгове обладнання та інші електронні пристрої. Його компактні розміри 200*258*168 мм роблять його зручним для встановлення в різних умовах.
Характеристики:
- Тип акумулятора: LiFePO4
- Група розміру: 24
- Номінальна напруга: 12.8 В
- Ємність: 100 А·год
- Енергія: 1280 Вт-год
- Струм розряду: 100/100A
- Клеми: M8
- Розміри: 200*258*168 мм
- Внутрішній опір: 40Ом
- Метод заряду: CC/CV
- Напруга заряду: 14,4+-0,2 В
- Рекомендований струм заряду: 20А
- Максимальний постійний струм заряду: 100А
- Імпульсний струм заряду: 400 А
Розміри:
L10.24*W6,61*H8.27 дюйма
L260*W168*H210mm
Цей продукт поєднує в собі високу якість, надійність і довговічність, що робить його чудовим вибором для тих, хто цінує стабільну роботу своєї електроніки. Довірте свої пристрої акумуляторній батареї Li-TIME Group 24 LiFePO4 і насолоджуйтеся безперебійною роботою в будь-яких умовах.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiTime |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 168 мм |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 15 834 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан



