
Акумулятор Li-TIME LiFePO4 25.6V 100Ah 2560Wh (100/100A) батарея літій-залізо-фосфатна акумуляторна літієва
- В наявності
- Код: 37308 Li-Time 256V*100
32 214 ₴
Опис
Акумуляторна батарея Li-TIME LiFePO4 ємністю 100 А·год і номінальною напругою 24 В являє собою сучасне та високоефективне рішення для різних енергетичних систем. Завдяки використанню технології літій-залізо-фосфат (LiFePO4), ця батарея забезпечує тривалий термін експлуатації, високу безпеку та стабільну роботу навіть в екстремальних умовах. Ідеально підходить для застосування в сонячних і вітрових енергосистемах, автономних електростанціях, системах резервного живлення та інших мобільних і стаціонарних застосунках.
Основні характеристики:
• Тип акумулятора: LiFePO4 (літій-залізо-фосфат)
• Номінальна напруга: 25,6 В
• Ємність: 100 А·год
• Енергетична ємність: 2560 Втч
• Максимальний зарядний струм: 100А
• Напруга заряду: 28,8В
• Максимальний розрядний струм: 500А (1 сек)
• Вбудована система BMS** (Battery Management System): захист від перевантаження, перегрівання, перезаряджання та глибокого розрядження
• Розміри: 532x207x215 мм
• Вага: 20,41 кг
Акумуляторна батарея Li-TIME LiFePO4 24V 100 А·год підходить для широкого спектра застосувань. Її можна використовувати в системах резервного живлення для домашніх і комерційних об'єктів, як основне джерело енергії в автономних системах, а також у сонячних і вітрових установках. Висока надійність і тривалий термін експлуатації роблять цю батарею ідеальним вибором для забезпечення безперебійного електропостачання, збільшуючи автономність і знижуючи витрати на експлуатацію.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiTime |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 532 мм |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 32 214 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан








