
Акумулятор WattCycle LiFePO4 WT12V100AH10 12,8V 100Ah, 1,28kWh, BMS50A@4S батарея літій-залізо-фосфатна акумуляторна літієва
- Готово до відправки
- Код: 45605 WT12V100AH100
11 466 ₴
Опис
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Технологія LiFePO4
Номінальна напруга 12,8 В
Ємність 100 А·год (1280 Вт·год)
Рекомендований зарядний струм: 20 А.
Максимальний зарядний струм 50 А
Напруга заряджання буфера 13,5-13,8 В
Циклічна зарядна напруга 14,2-14,6 В
Термін експлуатації ≥6000 циклів за 80% глибини розряджання.
Система керування батареями BMS 100A із захистом від перевантаження за струмом і короткого замикання.
Захист від перевантаження за струмом 300 А/1,2 с (рівень 1), 600 А/0,3 с (рівень 2)
Захист від короткого замикання ≥1200 А
Болт М8
Розміри: 260 x 168 x 209 мм
Вага 10,5 кг
Ступінь захисту IP65
Діапазон робочих температур від -20 °C до 60 °C
Діапазон температур заряджання від 0 °C до 55 °C
Саморозряд <3% на місяць (за 25 °C)
Матеріал корпусу: АБС пластик, вогнестійкий.
Максимальне розширення до 4S4P (51,2 В, 400 А·год)
Клас комірок A+
Функція нагрівання Немає
Розміри: 260 x 168 x 209 мм
Вага 10,5 кг
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували свинцево-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WattCycle |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 168 мм |
| Висота | 209 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 11 466 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан








