
Аккумулятор WattCycle LiFePO4 WT12V100AH100MINIBT Bluetooth 12,8V 100Ah, 1,28kWh, BMS50A@4S, батарея литий-железо-фосфатная
- Готово до відправки
- Код: 45606 WT12V100AH100MINIBT
14 196 ₴
Опис
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Технологія LiFePO4
Номінальна напруга 12,8 В
Стандартна зарядна напруга 14,6 В ± 0,2 В
Стандартний зарядний струм 20 А (0,2 С)
Максимальний безперервний струм заряду/розряджання 100 А (1С)
BMS 100A
Номінальна/корисна ємність 100 А·год (1280 Вт·год)
Постійна потужність 1280 Вт
Захист від перевантаження струмом під час заряджання 110 А ± 10 А
Захист від перевантаження за струмом 150 А ± 50 А під час розряджання
Захист від короткого замикання
Послідовне/паралельне з'єднання максимум 4 комплекти та 4 паралельні з'єднання
Температура заряджання OC-65 °C
Температура розряду: -20°C - 70°C
Температура зберігання: 0–60 °C
Захист від перегрівання під час заряджання 60-70 °C
Захист від перегрівання розряду 65–75 °C
Захист від перегрівання під час заряджання -5 °C-5 °C
Захист від низької температури -25 °C --15 °C
Пасивне балансування комірок
Розміри: 229 x 138 x 208 мм
Вага 9,5 кг
Ступінь захисту IP65
Матеріал корпусу: ABS (вогнистий) + PC, UL 94 V-0
Bluetooth: Так (моніторинг у реальному часі через застосунок WattCycle)
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WattCycle |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Висота | 229 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Вага | 9.5 кг |
- Ціна: 14 196 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан










