
Акумулятор LiFePO4 Timeusb 12.8V 200Ah Plus, 2560Wh, BMS 200A батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна літієва
- Готово до відправки
- Код: 38292 T12V200200Plus8A160
30 030 ₴
Опис
Акумуляторна батарея TimeUSB 12 V 200 Ah — це надійне та альтернативне рішення для автономних систем живлення, сонячних електростанцій, кемперів, електромобілів та інших пристроїв, де потрібне стабільне енергопостачання. Модель обладнана системою керування акумуляторами (BMS) на 200 А, що гарантує безпеку експлуатації та захист від перевантажень.
Застосування:
— системи резервного живлення для дому чи бізнесу.
— сонячні електричні установки.
- електромобілі та човни.
- Кемпери та автобудиночки.
- системи аварійного живлення.
Характеристики:
• Тип комірок: LiFePO4.
• Номінальна напруга: 12,8 В.
• Ємність: 200 А·год
• Енергія: 2560 Втч
• Внутрішній опір: ≤40 мОм
• Цикл жизни: ≥6000 циклов.
• Система керування акумуляторами (BMS): 200 А.
• Метод зарядки: CC/CV.
• Напруга заряджання: 14,4 ±0,2 В.
• Рекомендований зарядний струм: 40 А (0,2C)
• Максимальний зарядний струм: 200 А.
• Максимальний струм розряду: 200 А.
• Максимальний струм розряду на 100 мс: 300 А.
• Максимальна вихідна потужність: 2560 Вт.
• Розміри: 532*207*216мм
• Матеріал корпусу: ABS (вогнестійкий пластик).
• Клас захисту: IP65 (повний захист від пилу та водяних струменів)
• Температурний діапазон:
- Заряджання: від 0 °C до 50 °C
- Розряджання: від -20 °C до 60 °C.
- Зберігання: від -10 °C до 50 °C
Ця батарея TimeUSB — чудовий вибір для тих, хто шукає безпечне й безпечне рішення для систем, що вимагають високої потужності та тривалого терміну експлуатації.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiTime |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Висота | 216 мм |
| Ширина | 532 мм |
| Вага | 21 кг |
- Ціна: 30 030 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан







