
Акумулятор LiFePO4 12,8V 200Ah, 2.25kWh, BMS200A@4S LITECH TE12200B + Bluetooth батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна
- Готово до відправки
- Код: 45528 TE12200B
31 668 ₴
- Компактна конструкція : модуль з антивібраційною конструкцією автомобільного класу
- Підтримується паралельне та послідовне з'єднання .
- Незалежне Bluetooth-застосунок : підтримує системи Android та iOS.
- Захист від високих і низьких температур : підтримка заряджання за низьких температур, захист від перезаряджання/розряджання, перенапруги та короткого замикання.
- Тривалий термін експлуатації : понад 5000 циклів, надається 10-річна гарантія.
- Додаткові засоби зв'язку : CAN/RS485/RS232.
| Електричні характеристики | Номінальна напруга | 12,8 вольтів |
| Номінальна місткість | 200 А·год | |
| Енергія | 2560 Вт·ч | |
| Внутрішній опір | 45≤мОм | |
| Термін експлуатації циклу | 5000 циклів | |
| Місяцьи Самостійна виписка | ≤3,5% на місяць за 25 °C | |
| Стандартна плата | Напруга заряду | 14,2 В ~ 14,6 В ± 0,2 В |
| Струм зарядного пристрою | 50А | |
| Максимальний зарядний струм | 100А | |
| Стандартна витрата | Струм розряду | 80 А |
| Максимальний безперервний струм | 100А | |
| Піковий струм | 260А (<3S) | |
| Напруга відсічення розряду | 9,0 В | |
| Належачий до довкілля | Температура заряду | Від 0 °C до 45 °C (від 32 °F до 113 °F) за відносної вологості 60 ± 25%. |
| Температура розрядження | Від -20 °C до 60 °C (від -4 °F до 140 °F) за відносної вологості 60 ± 25%. | |
| Температура зберігання | Від 0 °C до 45 °C (від 32 °F до 113 °F) за відносної вологості 60 ± 25%. | |
| Водо-пилосостійкість | IP67 | |
| Механічний | Клітка та метод | LFP/AL-100AH, 4S1P Пластик |
| Пластиковий футляр | АБС | |
| Габарити (Д * Ш * В) | 487*170*240 мм | |
| Маса | 20 кг | |
| Термінал | М8 |
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lithtech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 487 мм |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 31 668 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан









