
Акумулятор LiFePO4 25,6V 100Ah, 2.56kWh, BMS100A@4S LITHTECH TE24100B + Bluetooth батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна
- Готово до відправки
- Код: 45530 TE24200B
42 042 ₴
- Компактна конструкція : модуль з антивібраційною конструкцією автомобільного класу
- Підтримується паралельне та послідовне з'єднання .
- Незалежне Bluetooth-застосунок : підтримує системи Android та iOS.
- Захист від високих і низьких температур : підтримка заряджання за низьких температур, захист від перезаряджання/розряджання, перенапруги та короткого замикання.
- Тривалий термін експлуатації : понад 5000 циклів, надається 10-річна гарантія.
- Додаткові засоби зв'язку : CAN/RS485/RS232.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lithtech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 487 мм |
| Вага | 22 кг |
- Ціна: 42 042 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан




