
Акумулятор LiFePO4 Redodo 12V 100Ah Self-heating, 1280Wh, BMS 100A батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна літієва
- Готово до відправки
- Код: 38303 R12V100HEATHE4AA100
14 196 ₴
Опис
Redodo LiFePO₄ 12.8 V 100Ah
Тип: літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
Номінальна напруга: 12.8 В
Ємність: 100А·год
Енергія: 1280 Вт·год (≈ 1.28 кВт·год)
Вбудований BMS: 100А (захист від перезарядження, перерозряджання, перегрівання та короткого замикання)
Під'єднання: підтримує паралельне та послідовне з'єднання
Переваги:
Дуже висока ємність і запас енергії — підходить для потужних автономних систем (домашні сонячні станції, кемпери, човни, дачі тощо).
BMS на 100 А дає змогу використовувати батарею з потужнішими інверторами та навантаженнями.
Висока стабільність і безпека LiFePO4 — не займається, не вибухає, майже не втрачає ємності з часом.
Підходить як довговічна заміна свинцево-кислотних АКБ.
Термін експлуатації — до 10 років і більше (залежно від умов експлуатації).
Необхідний зарядний пристрій та обладнання, сумісне з LiFePO4.
Під час під'єднання до системи стежити за відповідною параметрами (особливо якщо з'єднуєш кілька батарей).
АКУМУЛЯТОР
Тип елемента: LiFePO4
Гарантія: 5 років
Термін служби: 4000-15000 циклів
Номінальна напруга: 12,8 В
Номінальна ємність: 100 А·год
Енергетична цінність: 1280 Вт·год
Максимальне розширення (паралельне та послідовне): 4P4S
Сертифікати: UL, FCC, CE, RoHS, UN38.3
BMS: 100 А
Максимальна безперервна вихідна потужність: 1280 Вт
Максимальний безперервний зарядний струм: 100 А
Максимальний безперервний розрядний струм: 100 А
Макс. Розрядний струм за 5 секунд: 500 А
ЗАРЯДКА
Способ зарядки: CC/CV
Напруга заряджання: 14,4 В ± 0,2 В
Рекомендований зарядний струм: 20 А (0,2C)
Температура заряджання: 0°C - 50°C
Температура розряду: -20°C - 60°C
Температура зберігання: -10°C - 50°C
МІЦНИЙ
Клемові з'єднання: гвинти M8
Вага (прибл.): 9,9 кг
Розміри: 329*172*214мм
Матеріал корпусу: ABS
Клас захисту: IP65
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ReDoDo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 329 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 14 196 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан


