
Акумулятор Vipow LiFePO4 12,8V 30Ah з вбудованою ВМS-платою 25A батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна літієва
- Готово до відправки
- Код: 17553 LiFePO4128-30/25
5 452 ₴
Опис
Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 являє собою високоякісне джерело живлення, розроблене для забезпечення надійного та довгострокового енергопостачання в різних застосунках. Батарея обладнана вбудованою ВМS-платою з максимальним струмом 25 A для ефективного керування зарядом і розрядом, а також для захисту від перезарядження, короткого замикання та зворотної полярності. Стильний і компактний дизайн робить цю батарею ідеальним рішенням для мобільних і стаціонарних пристроїв.
Характеристики:
• Найменування: Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 12,8V 30Ah
• Тип батареї: LiFePO4
• Номінальна напруга: 12.8V
• Номінальна ємність: 30Ah
• Ємність (в Вт-год): 384Wh
• Конфігурація: 4S1P (чотири батареї в паралельній конфігурації)
• Розміри: 225x120x175 мм
• Вага: 4.5 кг (нетто)
• Вбудована ВМS плата:
• Максимальний струм: 25A
• Функції захисту: від перезаряджання, короткого замикання, зворотної полярності
• Циклічне життя: понад 3000 циклів
• Вхідна напруга для заряджання: DC 14.6V 25A (максимально)
• Вихідна напруга: DC 12.8V 25A
• Температурний діапазон:
• Заряд: 0°C ~ 45°C
• Розряд: 0°C ~ 60°C
• Зберігання: 0 °C ~ 30 °C (до 1 року), 0 °C ~ 35 °C (до 3 місяців), 0 °C ~ 45 °C (до 1 місяця)
• Стандарти безпеки: UL1642, UL2054, UN38.3, IEC62133, IEC62619
Ці характеристики роблять акумуляторну батарею Vipow LiFePO4 ідеальним рішенням для використання в сонячних електростанціях, електромобілях, кемпінговому обладнанні, системах безпеки, системах резервного живлення та інших застосунках, де потрібен надійний і довговічний енергопостачання.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 30 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 5 452 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан

