
Акумулятор Vipow LiFePO4 12,8 V 100 Ah з вбудованою ВМS-платою 80A батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна літієва
- Готово до відправки
- Код: 17732 LiFePO4256-100/80
21 294 ₴
Опис
Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 являє собою високоякісний пристрій із вбудованою BMS-платою, що забезпечує безпечне й ефективне використання. Цей продукт ідеально підходить для широкого спектра застосунків, від домашнього використання до комерційних і промислових цілей.
Використання:
- Підходить для використання в домашніх енергетичних системах.
- Ідеально підходить для мобільних і автономних електроенергетичних установок.
- Застосовується в сонячних електростанціях і системах безперебійного живлення.
- Підходить для використання в кемпінгу, на яхтах і в котеджах.
Характеристики:
• Бренд: Vipow
• Тип: LiFePO4 Battery Pack
• Ємність: 2560WH / 25.6V / 100AH (8S1P)
• Розміри: 523x207x215 мм
• Вага: 19.0 кг (Нето)
• Тип батареї: LiFePO4
• Вхід: DC 29.2V 100A (макс.)
• Вихід: DC 25.6V 100A
• Цикл життя: ≥3000 циклів
• Температурний режим:
- Заряд: 0°C ~ 45°C
- Розряд: 0°C ~ 60°C
- Зберігання: 0°C ~ 30°C
• Місткість:
- Типова ємність: 100Ah
- Мінімальна ємність: 98Ah
• Внутрішній опір: ≤3mΩ (при 1kHz AC)
• Номінальна напруга: 3.2V
• Вага елемента: 2100 г ± 200г
• Стандартні умови розряджання: 1C постійний струм 20A, кінцева напруга 2.0V
• Стандартні умови заряду: 1C постійний струм 20A, напруга заряду 3.65V, кінцевий струм заряду 2A
• Швидкий метод заряду: 2C постійний струм 50A, напруга заряду 3.65V, кінцевий струм заряду 2A
• Максимальний постійний струм розряду: 100A (1C)
• Пульсувальний струм розряду: 200A (2C)
Цей акумулятор Vipow LiFePO4 забезпечить надійне та довгострокове енергопостачання в різних сценаріях використання, гарантуючи високу продуктивність і безпеку.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Вага | 19 кг |
- Ціна: 21 294 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан

