
Акумулятор Vipow LiFePO4 51,2V 30 Ah з вбудованою ВМS-платою 40A батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна літієва
- В наявності
- Код: 17735 LiFePO4512-30/40
18 564 ₴
Опис
Vipow LiFePO4 51,2V 30Ah — акумуляторна батарея LiFePO4 типу на базі BMS плати 40A. За ємності 30 Ah і робочої напруги 51,2 Вольта акумулятор знаходить своє широке застосування, але найчастіше використовується для джерел безперебійного живлення, для котлов. Гарантований високий ресурс циклів — понад 2000. Високий коефіцієнт безпеки.
Характеристики:
Виробник — VIPOW
Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
Місткість 100 Ah
Номінальна напруга 51.2V
Робоча температура -20 ~ +60 °C
Ресурс (циклів) понад 2000
Вага — 14
Габарити 406x173x236 mm
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували свинцево-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 30 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 18 564 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан

