
Акумулятор Vipow LiFePO4 51,2V 100Ah з вбудованою ВМS-платою 80A батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна літієва
- В наявності
- Код: 17733 LiFePO4512-100/80
43 680 ₴
Опис
Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 являє собою високоефективний та надійний пристрій із вбудованою BMS-платою, призначений для широкого спектра застосувань. З високою ємністю і тривалим циклом життя, вона ідеально підходить для стаціонарних і рухливих енергетичних систем.
Використання:
- Чудово підходить для використання в сонячних електростанціях і системах безперебійного живлення.
- Ідеально для мобільних електроенергетичних установок, як-от домашні енергосистеми на колесах.
- Підходить для комерційних і промислових застосунків, включно зі складами та виробничими приміщеннями.
- Ідеально підходить для використання на яхтах, кемпінгах і в автономних житлових приміщеннях.
Характеристики:
• Бренд: Vipow
• Тип: LiFePO4 Battery Pack
• Ємність: 5120WH / 51.2V / 100AH (8S1P)
• Розміри: 450x442x177 мм
• Вага: 40 кг (Нето)
• Тип батареї: LiFePO4
• Вхід: DC 59.2V 100A (макс.)
• Вихід: DC 51.2V 100A
• Цикл життя: ≥3000 циклів
• Температурний режим:
- Заряд: 0°C ~ 45°C
- Розряд: 0°C ~ 60°C
- Зберігання: 0°C ~ 30°C
• Місткість:
- Номінальна ємність: 100Ah
- Мінімальна ємність: 98Ah
• Внутрішній опір: ≤3mΩ (при 1kHz AC)
• Номінальна напруга: 3.2V
• Вага елемента: 2100 г ± 200г
• Стандартні умови розряджання: 1C постійний струм 20A, кінцева напруга 2.0V
• Стандартні умови заряду: 1C постійний струм 20A, напруга заряду 3.65V, кінцевий струм заряду 2A
• Швидкий метод заряду: 2C постійний струм 50A, напруга заряду 3.65V, кінцевий струм заряду 2A
• Максимальний постійний струм розряду: 100A (1C)
• Пульсувальний струм розряду: 200A (2C)
Цей акумулятор Vipow LiFePO4 забезпечить стабільне й ефективне енергопостачання в найрізноманітніших умовах, підтримуючи високу продуктивність і тривалий термін експлуатації.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 442 мм |
| Висота | 177 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 40 кг |
- Ціна: 43 680 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан

