
Акумулятор Dyness B4850G 48 В/50А·год (2,4 кВт•год) BMS25A@15S LifePO4 батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна літієва
- В наявності
- Код: 38753 B4850G
27 846 ₴
Опис
Літій-залізо-фосфатна акумуляторна система B4850 являє собою стандартний акумуляторний системний блок. Продукт особливо підходить для застосунків зберігання енергії з високими робочими температурами, обмеженим простором для встановлення, тривалим часом резервного живлення та терміну експлуатації. Матеріали анода — фосфат літія-заліза (LiFePO4), безпечніший і довговічніший. Несете систему керування батареями з найкращою продуктивністю, має захист від перерозряджання, перезаряджання, перевантаження за струмом, аномальної температури. Самокерування під час заряджання та розряджання, функція балансування одного ядра. Інтелектуальний дизайн настроює вбудований модуль перевірки. Гнучкі конфігурації дають змогу використовувати кілька батарей паралельно для збільшення часу роботи в режимі очікування. Самовентиляція з нижчим системним шумом. Менший саморозряд батареї, тому період перезаряджання може становити до 10 місяців під час зберігання. Немає ефекту пам'яті, тому акумулятор можна заряджати та розряджати неглибоко. Із широким діапазоном робочих температур від -20 °C до +55 °C, діапазон циркуляції та продуктивність розряджання за високої температури. Менший обсяг, менша вага.
Місткість 50 А•год
Вихідна напруга 48 В
Особливості CAN| RS485
Розміри 481х405х90 мм
Вага 22 кг
Розмір паковання (Ш х В х Г) 530 x 185 x 560 мм
Вага брутто 24.76 кг
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вага | 22 кг |
- Ціна: 27 846 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан

