
Акумулятор Dyness DL5.0C-H з підігрівом, 51.2В/100А·год 5.12 кВт•год LifePO4 батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна літієва
- Готово до відправки
- Код: 42260 DL5.0C-H
40 950 ₴
Опис
Літій-залізо-фосфатний акумулятор ємністю 100 А•год із функцією підігрівання — надійне рішення для автономних енергосистем і резервного живлення.
Основні характеристики:
• Особливості: вбудований підігрів для роботи за низьких температур
• Ємність: 100 А•год
• Вихідна напруга: 51.2 В
• Розміри акумулятора: 558 × 545 × 150 мм
• Вага нетто: 54 кг
• Розмір паковання (Ш × В × Г): 640 × 230 × 640 мм
• Вага брутто: 59 кг
Завдяки високій напруги та великій ємності акумулятор підходить для систем зберігання енергії, сонячних електростанцій, ДБЖ та іншого обладнання, що вимагає стабільного живлення. Функція підігрівання забезпечує ефективну роботу навіть у холодних кліматичних умовах.
Комплектація:
Комплект інформаційних кабелів для різних інверторів
1
Інформаційний кабель для паралельного з'єднання акб
1
Силові кабелі для під'єднання інвестора 2 м (4AWG/2 Силові кабелі для під'єднання інвестора 2 м (4AWG/25mm2)
1
Силові кабелі для паралельного з'єднання акб
1
Кабель уземлення
1
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Вага | 59 кг |
- Ціна: 40 950 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан




